Rubinki
RubinkiDla nauczycieli PDF Print E-mail
Informations - Rubinki
Written by Administrator   
Monday, 20 April 2020 21:57
There are no translations available.

KOMUNIKAT

W związku z przystąpieniem szkoły muzycznej do programu Microsoft Teams zwracam się z prośba o przekazanie nazw adresów kont Microsoft nauczycieli w celu uruchomienia zdalnej pracy w usłudze Tamas Microsoft.
Proszę o przekazanie nazw kont założonych w usłudze Microsoft lub założenie nowych kont w usłudze Microsoft jeśli takowych Państwo nie posiadają i przekazanie je do działu kadr.
Cała ta operacja ma na celu przygotowanie Państwa do zdalnej Rady pedagogicznej.

Jak zweryfikować czy posiadamy konto Microsoft?

Krok 1: uruchomić link:

https://login.live.com/login


Proszę wpisać nazwę swojego używanego konta np : This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
Jeżeli otrzymamy komunikat, że nie znaleziono nazwy konta to musimy przystąpić do zakładania nowego konta.
Jeżeli natomiast pokaże się okno z prośbą o hasło oznacz to że takowe kont jest już założone.
Jeśli zapomnieliśmy hasło do konta poniżej można uruchomić procedurę odzyskania hasła.
Uwaga : Możecie Państwo założyć konta na bazie istniejącego już konta np: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it itp... i nadać oddzielne hasło .
Osoby które korzystają w domu urządzeń box office lub posiadali telefony z aplikacja windows phone prawdopodobnie posiadają już konto w Microsoft , wystarczy tylko odzyskać do tego dostęp.

FUNDUSZ SOCJALNYWnioski proszę kompletować, o terminie i możliwościach ich dostarczenia będziemy informować w późniejszym terminie.

WNIOSEKOchrona Danych Osobowych w pracy zdalnej  - informacja

 
Załącznik RODO – praca zdalna
Last Updated on Thursday, 21 May 2020 11:35
 
Rubinki PDF Print E-mail
Informations - Rubinki
Written by Administrator   
Thursday, 05 November 2015 15:08
There are no translations available.Chór dziecięcy Rubinki
Śpiewajcie głosem, śpiewajcie sercem, śpiewajcie ustami, śpiewajcie swoim życiem.
Święty Augustyn

 
Chór powstał w 1999 roku, skupiając w swych szeregach uczniów Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy, pracujących pod kierunkiem Agnieszki Sowy.
Koncertową wizytówką zespołu jest prestiżowa współpraca z Filharmonią Pomorską zapoczątkowana wykonaniem Requiem wojennego B. Brittena (2000r).
W swoim repertuarze chór posiada również Carmina Burana C. Orffa ( 2002, 2004, 2013). Filharmoniczna estrada gościła chór jeszcze m. in. w koncertach charytatywnych „Dzieci dzieciom” (2004),
wraz z orkiestrą kameralną „Capella Bydgostiensis” w „Poranku z Mozartem” i „Mikołajkach w Filharmonii” (2004).  „Rubinki” wystąpiły również z godzinnym koncertem na zakończenie Roku Edukacyjnego
Filharmonii w 2012 roku. Chór dwukrotnie wykonał Carmina Burana C. Orffa z solistami, Chórem Akademickim i Orkiestrą Symfoniczną Akademii Muzycznej im. F.Nowowiejskiego w Bydgoszczy (2006, 2011).
Zaszczytem dla chórzystów był występ dla maestro Krzysztofa Pendereckiego w ramach Międzynarodowego Dnia Muzyki w Lubostroniu (2006). W czerwcu 2005 roku na zaproszenie
Conservatoire Populaire de Musique chór wziął udział w Feta la Musique w Genewie,  propagując polską chóralistykę współczesną.

Do największych osiągnięć Chóru Dziecięcego „Rubinki” należą:

I miejsce Złoty Medal i Dyplom w XXIV Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym„Svetky Pisni”, Ołomuniec, 2006;
I miejsce w Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych, Inowrocław, 2007.
I miejsce w V Ogólnopolskim Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych „Bel Canto”, Ostrów Wielkopolski, 2008;
I miejsce w kategorii muzyka współczesna podczas 44. Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Chóralnejw Międzyzdrojach, 2009;
I Miejsce w katgorii musica sacra podczas 44. Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach, 2009. Do innych osiągnieć należą:
Nagroda Ministerstwa Edukacji Narodowej wręczona podczas Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach,2009;
Nagroda Dyrektora Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach;
Nagroda nieoficjalnego jury dla najlepszego chóru festiwalu.
W kwietniu 2013 roku zespół powrócił ze Złotym Dyplomem z II Warszawskiej Wiosny Chóralnej – Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Muzycznych organizowanego przez CEA.
Dyrygent Chóru, mgr Agnieszka Sowa otrzymała I Nagrodę w kategorii Chórmistrz, Nagrodę dla Najlepszego Dyrygenta ufundowaną przez Katedrę Dyrygentury Chóralnej AM
w Poznaniu oraz Nagrodę Kierownika Katedry Dyrygentury Chóralnej AM w Bydgoszczy – poprowadzenie wykładu dla studentów Wydziału Dyrygentury Chóralnej.
    „Rubinki” śpiewają dla społeczności i środowisk bydgoskich i wojewódzkich m. in. dla Urzędu Miasta Bydgoszczy, Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu, Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy.
Na zaproszenie Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy zespół wziął udział w Koncertach Kompozytorskich poświęconych twórczości R. Twardowskego (2006),
J. Świdra (2007), A. Koszewskiego (2012), W. Lutosławskiego (2013). W grudniu 2007 roku „Rubinki”  nagrały program świąteczny dla TVP, a w 2008,
wystąpiły na scenie Teatru Polskiego w spektaklu Teatru Łaźnia z Krakowa podczas Festiwalu Prapremier. W kwietniu 2009 roku chór uświetnił swym występem Inaugurację XXIX Ogólnopolskiego Festiwalu Chórów a Cappella Dzieci i Młodzieży w Bydgoszczy.

mgr Agnieszka Sowa

 
Last Updated on Thursday, 05 November 2015 15:15
 
Galeria Rubinków PDF Print E-mail
Informations - Rubinki
Written by Administrator   
Thursday, 28 October 2010 11:49
There are no translations available.

Last Updated on Thursday, 28 October 2010 12:04