PODZIĘKOWANIA I LISTY GRATULACYJNE
Aktualności Nasze Sukcesy PODZIĘKOWANIA I LISTY GRATULACYJNE

PODZIĘKOWANIA I LISTY GRATULACYJNE

Drogi Darczyńco!

Dziękujemy Ci za Twoje wielkie serce!!! To ludzie pomagają, nie rzeczy. Twoje prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla rodzin w potrzebie, które przegrywały w walce z biedą. Dzięki Tobie mają szansę na wygraną w drugiej połowie życia. SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra. Twoje dobro już działa i pomnaża się. W obdarowanych, wolontariuszach i dobroczyńcach. W tych wszystkich, którzy przyłączyli się do projektu i już wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu. Twoje dary to wielkie świadectwo miłości. To nie pomoc z tego, co zbywa, ale dar wrażliwości, zaangażowania i dawania nadziei. Dziękujemy. Wierzymy, że najpiękniejszym podziękowaniem są nie słowa, ale gesty.

Dziękujemy Ci za przekazanie PACZKI rodzinie oznaczonej kodem: KUJ-414-011503 !

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę: Szanowni Państwo, Obdarowana rodzina chciałaby bardzo gorąco podziękować za dary, okazane serce, dobroć. Bez Was i Waszej pomocy święta jak i najbliższe tygodnie nie byłyby takie wesołe i szczęśliwe. Pani Edycie zabrakło słów aby podziękować - żadne słowa nie oddadzą wdzięczności i radości całej rodziny. Dzieci cieszyły się z prezentów, nowych butów oraz materiałów biurowych. Pani Edyta była zadowolona z kosmetyków - po raz pierwszy otrzymała perfumy, których zapach jest przepiękny. Artykuły żywnościowe, chemia oraz ubrania pozwolą rodzinie na spokojne życie przez kilka tygodni. Co chce Państwu przekazać wolontariusz: Bardzo dziękuję za zaangażowanie, okazaną pomoc. Dobrą komunikację, wsparcie i dobre słowo. Dzięki Państwu świat choć na chwilę stał się piękniejszy. Dziękuję i życzę cudownych Świąt! Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina: Pani Edyta: "Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu Świąt Bożego Narodzenia. Nie mam słów, nie starcza mi ich w podziękowaniu. Życzę wszystkim, którzy byli tak ofiarni zdrowych, spokojnych Świąt, Wiele Łask Bożych: życzy Edyta z dziećmi. Dzieci: "Bardzo dziękujemy za paczki i okazaną pomoc. Dziękujemy raz jeszcze. Cieszymy się bardzo, ponieważ nikt nigdy nie podarował nam takiej pomocy".