Dla nauczycieli

Informacje - Rubinki
poniedziałek, 20 kwietnia 2020 21:57
KOMUNIKAT

W związku z przystąpieniem szkoły muzycznej do programu Microsoft Teams zwracam się z prośba o przekazanie nazw adresów kont Microsoft nauczycieli w celu uruchomienia zdalnej pracy w usłudze Tamas Microsoft.
Proszę o przekazanie nazw kont założonych w usłudze Microsoft lub założenie nowych kont w usłudze Microsoft jeśli takowych Państwo nie posiadają i przekazanie je do działu kadr.
Cała ta operacja ma na celu przygotowanie Państwa do zdalnej Rady pedagogicznej.

Jak zweryfikować czy posiadamy konto Microsoft?

Krok 1: uruchomić link:

Proszę wpisać nazwę swojego używanego konta np : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Jeżeli otrzymamy komunikat, że nie znaleziono nazwy konta to musimy przystąpić do zakładania nowego konta.
Jeżeli natomiast pokaże się okno z prośbą o hasło oznacz to że takowe kont jest już założone.
Jeśli zapomnieliśmy hasło do konta poniżej można uruchomić procedurę odzyskania hasła.
Uwaga : Możecie Państwo założyć konta na bazie istniejącego już konta np: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. itp... i nadać oddzielne hasło .
Osoby które korzystają w domu urządzeń box office lub posiadali telefony z aplikacja windows phone prawdopodobnie posiadają już konto w Microsoft , wystarczy tylko odzyskać do tego dostęp.

FUNDUSZ SOCJALNY

Wnioski proszę kompletować, o terminie i możliwościach ich dostarczenia będziemy informować w późniejszym terminie.

WNIOSEK

Ochrona Danych Osobowych w pracy zdalnej  - informacja