PODZIĘKOWANIA I LISTY GRATULACYJNE
Aktualności Our successes PODZIĘKOWANIA I LISTY GRATULACYJNE

Do You know that...

During first conference of UN in 1945 , Rubinstein manifested one's patriotism on the concert for delegates. He expressed his disappointment that there had been no delegation from Poland, for what on the conference the fact the concert began from the play of The Mazurek Dąbrowskiego. The public reacted on this ovations on standing.

 

PODZIĘKOWANIA I LISTY GRATULACYJNE
There are no translations available.

 

 

 

\
Drogi Darczyńco!

Dziękujemy Ci za Twoje wielkie serce!!! To ludzie pomagają, nie rzeczy. Twoje prezenty to promień nadziei i impuls do zmiany dla rodzin w potrzebie, które przegrywały w walce z biedą. Dzięki Tobie mają szansę na wygraną w drugiej połowie życia. SZLACHETNA PACZKA to system pomnażania dobra. Twoje dobro już działa i pomnaża się. W obdarowanych, wolontariuszach i dobroczyńcach. W tych wszystkich, którzy przyłączyli się do projektu i już wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu. Twoje dary to wielkie świadectwo miłości. To nie pomoc z tego, co zbywa, ale dar wrażliwości, zaangażowania i dawania nadziei. Dziękujemy. Wierzymy, że najpiękniejszym podziękowaniem są nie słowa, ale gesty.

Dziękujemy Ci za przekazanie PACZKI rodzinie oznaczonej kodem: KUJ-414-011503 !

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę: Szanowni Państwo, Obdarowana rodzina chciałaby bardzo gorąco podziękować za dary, okazane serce, dobroć. Bez Was i Waszej pomocy święta jak i najbliższe tygodnie nie byłyby takie wesołe i szczęśliwe. Pani Edycie zabrakło słów aby podziękować - żadne słowa nie oddadzą wdzięczności i radości całej rodziny. Dzieci cieszyły się z prezentów, nowych butów oraz materiałów biurowych. Pani Edyta była zadowolona z kosmetyków - po raz pierwszy otrzymała perfumy, których zapach jest przepiękny. Artykuły żywnościowe, chemia oraz ubrania pozwolą rodzinie na spokojne życie przez kilka tygodni. Co chce Państwu przekazać wolontariusz: Bardzo dziękuję za zaangażowanie, okazaną pomoc. Dobrą komunikację, wsparcie i dobre słowo. Dzięki Państwu świat choć na chwilę stał się piękniejszy. Dziękuję i życzę cudownych Świąt! Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina: Pani Edyta: "Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu Świąt Bożego Narodzenia. Nie mam słów, nie starcza mi ich w podziękowaniu. Życzę wszystkim, którzy byli tak ofiarni zdrowych, spokojnych Świąt, Wiele Łask Bożych: życzy Edyta z dziećmi. Dzieci: "Bardzo dziękujemy za paczki i okazaną pomoc. Dziękujemy raz jeszcze. Cieszymy się bardzo, ponieważ nikt nigdy nie podarował nam takiej pomocy".